Kilka słów o mnie

Witam serdecznie w moim osobistym kawałku internetu. Mam na imię Adam i zawodowo zajmuję się tradingiem czyli inwestowaniem na giełdzie walut, potocznie znanej jako Forex.

Dowiecie się tutaj w jaki sposób samodzielnie przyłączyć się do naszego grona (bo chociaż wydawałoby się iż inwestorów walutowych jest dużo to osób które parają się tym zawodowo i jest to ich sposób na życie spotkać można naprawdę niewiele. Pisać będę więc o podstawach, popularnych strategiach, szkoleniach i spotkaniach w których uczestniczę. Co ważne - a często pyta o to wiele osób - nie przedstawiam swoich zarobków. Są na tyle wysokie by przyzwoicie żyć jednak doświadczenie nauczyło mnie że w dłuższym okresie czasu zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało że inni zarabiają więcej. Takie osoby - zupełnie nie rozumiem dlaczego - często z całych sił starają się uprzykrzyć innym życie zamiast energię przeznaczyć na własny rozwój dzięki czemu z czasem i ich przychody byłyby równie zadowalające co obiekty nienawiści.

Jeśli macie do mnie jakieś pytania, piszcie na adam@adambiela.pl - na wszystkie maile odpiszę i chętnie pomogę. Jeśli zaś Wasz problem będzie interesujący, postaram się szerzej go objaśnić w kolejnym wpisie.

Do usłyszenia!